www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeSpinning®

Spinning®

Spinning®

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Jde o vysoce motivující kardiovaskulární cvičení pod vedením zkušených certifikovaných lektorů.

Spinning® program nabízí trénink šitý na míru, ať už jde o samotný výdej kalorií nebo přijetí výzvy k pokoření vlastních hranic. To vše v tempu, které si určujeme my sami. Spinning® je vhodný i pro milovníky cyklistiky, přes zimu díky němu neztrácíte kondici.

Celá lekce probíhá na patentovaných kolech Spinner® značky StarTrac®. Je to kolo, které vyhovuje všem bez rozdílu věku, váhy nebo pohlaví. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Při cvičení je nutné dýchat čerstvý vzduch a tím správně okysličovat tělo, proto náš sál na spinning® má vlastní kvalitní klimatizaci.

Vždy se jede při rytmické hudbě, která motivuje a pomáhá držet tempo. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje klouby a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, paží i trupu. Již po několika absolvovaných hodinách zaznamenáte úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice.

Co mě čeká? 60 minut lekce je rozděleno na počáteční rozjetí, hlavní část je vždy dokonale sestavena trenérem (jízda do kopců, z kopců a po rovince, navíc se kombinuje pozice v sedle s vysednutím a různým držením madel) a posledních 5-10 minut strečinku.

Pro koho je cvičení vhodné? Pro všechny ženy i muže od 15 let. Nemusíte být sportovci ani sportovně zkušení. Pokud jste nováček, je nutné to sdělit instruktorovi, naučí Vás nastavit kolo, případně pomůže s měřičem tepové frekvence a pohlídá si Vás při lekci.

Co potřebuji na cvičení? Pokud nemáte cyklistické tretry, je nutné mít pevnou obuv s tvrdou podrážkou, vhodné sportovní či cyklistické oblečení, ručník, případně i cyklistické rukavice.

Cena lekce: Jednorázový vstup Kč 95,- / cena na depozit Kč 80,-
Jednorázový vstup STUDENT Kč 80,- / cena na depozit STUDENT Kč 68,-

Lektoři: Sabina Matoulková, David Severýn

 

„SPINNING®, SPINNER®, SPIN® a SPINNING logo® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením“ 

Rezervace

 pitný režim

Pitný režim

Při spinningu je nutné hodně doplňovat tekutiny, proto nabízíme širokou škálu sportovních nápojů, např. Isodrinx, balené vody Natura ochucené i neochucené nebo Horský pramen. Iontové nápoje Unisport připravujeme do sportovních lahví 0,5 l / 0,7 l / 1 l (nebo připravíme nápoj i do Vaší lahve).

Sportovní výživa

Energie - během cvičení Vám mohou dojít cukry a pokud se Vám začne motat hlava a budete mít náhlou slabost, je nutné cukry doplnit na baru. Nabízíme Carbosnack gel pro dodání energie nebo sacharidový nápoj, případně energetické sušenky. Tablety Carbonex se rozkoušou nebo rozpustí v ústech.

Křeče - jako ochranu proti křečím doporučujeme ampuli 25ml Magneslife, která obsahuje vysokou dávku hořčíku a vitamínu B6, nebo kapsle Anticramp - směs minerálů (Na, K, Mg, Ca), vitamínů skupiny B a účinných látek (obojí pro omezení rizika vzniku křečí).