www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeSpinning®

Spinning®

Spinning® program nabízí trénink šitý na míru. Ať už jde o samotný výdej kalorií nebo přijetí výzvy k pokoření vlastních hranic.

>MOMENTÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÉ LEKCE<

 

To vše v tempu, které si určujeme my sami. Spinning® je vhodný pro zastánce cyklistiky, ale i pro ostatní milovníky sportu.

Celá lekce probíhá na patentovaných kolech Spinner® značky StarTrac®. Toto spinningové kolo, vyhovuje všem bez rozdílu věku, váhy nebo pohlaví. Každý jezdec si volí vlastní zátěž. Při cvičení je nutné dýchat čerstvý vzduch a tím správně okysličovat tělo, proto má náš sál na spinning® vlastní kvalitní klimatizaci.

Rytmická hudba motivuje k jízdě a pomáhá držet tempo. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje klouby a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou, hýždí, paží i trupu. Lekce spinningu pomáhají s redukcí a současně zvyšují váš fyzický výkon. 

Co mě čeká? 60 minut lekce je rozděleno na počáteční rozjetí, hlavní část je vždy dokonale sestavena trenérem (jízda do kopců, z kopců a po rovince, navíc se kombinuje pozice v sedle s vysednutím a různým držením madel) a posledních 5-10 minut strečinku.

Pro koho je cvičení vhodné? Pro všechny ženy i muže od 15 let. Nemusíte být sportovci ani sportovně zkušení. Pokud jste nováček, je nutné to sdělit instruktorovi, naučí vás nastavit kolo, případně pomůže s měřičem tepové frekvence a pohlídá si vás při lekci.

Co potřebuji na cvičení? Pokud nemáte cyklistické tretry, je nutné mít pevnou obuv s tvrdou podrážkou, vhodné sportovní či cyklistické oblečení, ručník, případně i cyklistické rukavice.

Cena lekce: Jednorázový vstup 120 Kč / cena na depozit 100 Kč

Lektorka: Sabina Matoulková

Rezervace zde

K dispozici je vždy obsluha baru, která vám ráda připraví kávu, předtréninkový nápoj, vodu či míchaný protein. 

 

„SPINNING®, SPINNER®, SPIN® a SPINNING logo® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením."