www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeCore & Metabolic Training

Core & Metabolic Training

Core & Metabolic Training

Klikněte pro zvětšení a zobrazení více obrázků.

Core & Metabolic Training je trénink zaměřený na aktivaci a posílení CSS.

CSS CENTRAČNĚ STABILIZAČNÍ SYSTÉM = řetězová soustava svalů, které udržují pohromadě naše tělesné jádro (Core). Tyto svaly udržují vzpřímený postoj, podpírají páteř, pomáhají kontrolovat jednotlivé pohyby a jejich koordinaci, vyrovnávají výkyvy těžiště těla, zvyšují celkovou fyzickou sílu, absorbují značnou část energie při doskocích a dopadech a především zpevňují páteř a chrání vnitřní orgány dutiny břišní. Při dysfunkci CSS se objevují problémy: bolesti hlavy, kolen, kyčelních kloubů, povislé břicho,... 

Proč je tedy důležité mít funkční CSS, co získáváte jeho posilováním?
Předcházíte bolestem zad, páteře, nosných kloubů, zlepšíte si stabilitu a koordinaci pohybů, zvýšíte svoji fyzickou sílu a hlavně stavíte základ pro normálně fungující zdravé a krásné lidské tělo. Podpoříte svůj metabolismus, čímž zlepšíte schopnost svého těla spalovat nadbytečné tukové zásoby a urychlíte potréninkovou regeneraci. Zvýšíte efektivitu vašeho vlastního tréninku v posilovně nebo při jiném sportu tím, že se naučíte procvičovat nejen jednotlivé svalové partie izolovaně, ale osvojíte si i schopnost cvičení „Od centra k periferiím".

Pro koho je cvičení vhodné? Pokročilým a zkušeným pomůže odstranit nevhodné cvičební stereotypy a posunout jejich hranice. Začátečníci si již během prvních několika lekcí vytvoří pevný základ pro svoji další sportovní aktivitu.

Co mě čeká? Cviky na podložce, cviky pomocí vlastní váhy těla, posilování s činkami 0,5 kg, 
2 kg, 4 kg a dalšími cvičebními pomůckami.

Co potřebuji na cvičení? Pevnou čistou obuv, vhodné sportovní oblečení, ručník.

Cena lekce: Jednorázový vstup Kč 105,- / cena na depozit Kč 85,-

Lektorka: Radka Tvrdíková

Rezervace


Pitný režim

Při cvičení je nutné dostatečně doplňovat tekutiny, proto nabízíme širokou škálu sportovních nápojů, např. carnitine activity drink, balené vody Natura a Rajec, ochucené i neochucené nebo Nartes voda od Nutrendu. Iontové nápoje Unisport nebo Unisport Zero s hubnoucí složkou připravujeme do sportovních lahví 0,5 l / 0,7 l / 1 l (případně nachystáme nápoj i do Vaší lahve).Pitný režim

Sportovní výživa

Proteiny - ihned po cvičení doporučujeme proteinový koktejl, který Vám obsluha připraví na baru. Pomáhá k regeneraci svalů a dodá potřebné bílkoviny, stejně jako proteinová tyčinka, kterou lze použít i jako svačinku během dne.