www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeKardio zóna

Kardio zóna

Kardio zóna

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Prostor naší kardio zóny můžete využít jak k rozehřátí před samotným posilováním, tak na spálení dodatečných kalorií po tréninku. Momentálně je součástí naší výbavy běžecký pás SPIRIT CT900ENT a crossové trenažéry Cybex TOTAL BODY ARC TRAINER 750AT.

 

Crossový trenažér CYBEX TOTAL BODY ARC TRAINER 750AT – obloukový trenažér Arc jsou tři stroje v jednom. Uživatel může spalovat tuky, zvýšit svou sílu nebo zdokonalit vytrvalost. Podle nastavení úrovně náklonu bubnu se setrvačníkem mění typ pohybu. Nízká úroveň náklonu navozuje pohyb jako při běžeckém lyžování. Střední úroveň náklonu odpovídá pohybu jako na klasickém crossovém trenažéru a při navolení vysoké úrovně náklonu dochází k pohybu jako na stepperu. Na trenažérech Cybex Arc Trainer spálíte více kalorií než ve stejném časovém úseku na strojích jiných výrobců.

Běžecký pás SPIRIT CT900ENT – vyznačuje se mimo jiné mimořádnou odolností a schopností přizpůsobit se požadavkům uživatele. Obsahuje zabudovaný ventilátor a polyuretanové tlumiče nárazů, které zajišťují správnou míru odpružení. Uživatel má možnost volby různých programů, které poskytují širokou škálu oblíbených tréninků (např. 5k, 10k, calorie, hill, fat burn aj.), možnost vyzkoušení fitness testů (armáda, námořnictvo, letectvo aj.), sledování srdeční frekvence či nastavení vlastního programu dle potřeby uživatele. Stroj je vybavený funkcí Muscle Activation, která uživateli zobrazuje svalové partie, které právě používá. Výhodou je také inovativní dotykový displej, který Vám zpříjemní Váš kardio trénink. Můžete díky němu sledovat YouTube, sociální sítě či využít možnosti internetového připojení. Připojení k displeji je možné skrze bluetooth, USB nebo vlastní sluchátka.

Pro rezervaci kteréhokoli z našich kardio strojů stačí zavolat k nám na recepci na číslo 731 572 581.

 

K tomuto článku jsou přiloženy následující přílohy:

ico-pdf plakat cardio.pdf [PDF, 249 kB]