www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeKardio zóna

Kardio zóna

Kardio zóna

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Prostor naší kardio zóny můžete využít jak k rozehřátí před samotným posilováním, tak na spálení dodatečných kalorií po tréninku. Momentálně je součástí naší výbavy běžecký pás 750T a crossové trenažéry TOTAL BODY ARC TRAINER 750AT, všechny stroje od americké firmy Cybex.

 

Crossový trenažér CYBEX TOTAL BODY ARC TRAINER 750AT – obloukový trenažér Arc jsou tři stroje v jednom. Uživatel může spalovat tuky, zvýšit svou sílu nebo zdokonalit vytrvalost. Podle nastavení úrovně náklonu bubnu se setrvačníkem mění typ pohybu. Nízká úroveň náklonu navozuje pohyb jako při běžeckém lyžování. Střední úroveň náklonu odpovídá pohybu jako na klasickém crossovém trenažéru a při navolení vysoké úrovně náklonu dochází k pohybu jako na stepperu. Na trenažérech Cybex Arc Trainer spálíte více kalorií než ve stejném časovém úseku na strojích jiných výrobců.

Běžecký pás CYBEX 750T – díky patentovanému odpružení jeden z nejpohodlnějších běžeckých trenažérů na trhu. Odpružení je důležité, protože šetří vaše klouby. Běžecký pás nabízí volbu mezi 10 programy a zvolením si můžete užít jak náročný běh do kopců, tak rychlé rovinky, které napomáhají hubnutí a zvyšují vaši kondici. Srdeční frekvenci je možné měřit buď z kontaktu ruky na rukojeti nebo prostřednictvím snímače POLAR z bezdrátového vysílače tepové frekvence. Je možné ho zapůjčit u obsluhy. K osvěžení při výkonu můžete využít zabudovaný ventilátor. Maximální rychlost je až 20 km/h, náklon se dá volit v úrovních od -1 do +15. Běžecký pás nabízí nepřeberné množství možností a údajů, díky nimž se dá používat i pro profesionální trénink. 

K tomuto článku jsou přiloženy následující přílohy:

ico-pdf plakat cardio.pdf [PDF, 249 kB]