www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

TRX®

TRX®

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Cvičení na TRX je efektivní, zábavné a přináší úžasné výsledky. Může Vám pomoci vybudovat lepší postavu v minimálním čase.

TRX® nabízí nekonečné množství cviků při kterých je jedinou intenzitou úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost.

TRX je cvičební pomůcka, kterou tvoří pevné nastavitelné popruhy a madla pro ruce a nohy univerzálně použitelné pro každý druh postavy. Cvičení TRX poskytuje pro všechny úrovně fyzické zdatnosti novou možnost budování funkční síly a vytrvalosti, spojenou s rozvojem stability, koordinace, flexibility a mobility. Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je pravdou. Kromě hmotnosti těla a gravitace využívá TRX prvky nestability pro posílení svalů stabilizačního systému. Procvičíte nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojíte svaly, o kterých jste doposud nevěděli.

Vývoj TRX systému byl prvotně určen pro armádu - jednotky U.S.Navy SEAL, pro které bylo nezbytné vymyslet cvičení na minimálním prostoru bez činek a strojů a přitom procvičit celé tělo. Poté se rozšířil do celého světa.

Pro koho je cvičení vhodné? Pro všechny muže i ženy od 15 let. Pro začátečníky i pro profesionální sportovce.

Co mě čeká? Trenér si pro vás vždy připraví sestavu cviků s maximálním využitím TRX, cviky se provádějí opakovaně v sériích nebo na čas, pro zintenzívnění cviků se používají také bosu nebo další cvičební pomůcky. Ke konci lekce následuje závěrečné protažení.

Co potřebuji na cvičení? Pevné tenisky, vhodné sportovní oblečení, ručník.

Cena lekce: Jednorázový vstup Kč 95,- / cena na depozit Kč 85,-

Kapacita: 6 osob

Lektoři: Jana Kůželová

Jak se rezervovat?