www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeKruhový trénink

Kruhový trénink

Kruhový trénink

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Intenzivní a velice efektivní cvičení, které Vás rychle dostane do formy. Toto cvičení je vynikajícím prostředkem k zpevnění celého těla a k zlepšení fyzické kondice.

Kruhový trénink je komplexní. Snoubí v sobě všechny možné dovednosti, které sportovec může potřebovat - od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu. Ale především vám kruháč díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencích, buduje fyzickou kondici zdaleka nejrychleji. Stejný kruhový trénink tak vedle sebe dokáží odjet profesionální sportovec i úplný začátečník - kruháče jsou náročné na kardiovaskulární systém (okysličování vašich svalů), jehož kapacitu má každý jedinec odlišnou. Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Samozřejmě lze na intenzitě přidat i pomocí vyšších vah. Pokud jede každý na 100% svého maxima, tak může být velký rozdíl v počtu opakování během daného intervalu. Aktivní sportovec je schopen udělat i několikanásobně více opakování než začátečník, ale výhra je to oboustranná. Každý si posouvá své maximum a každý si může sáhnout na své pomyslné dno.

Pro koho je cvičení vhodné? Pro všechny muže i ženy od 15 let. Pro začátečníky i pro profesionální sportovce.

Co mě čeká? Stanovišťe z různých cvičebních pomůcek uspořádané do kruhu. Při cvičení se na jednotlivých stanovištích postupně střídáme, většinou po směru hodinových ručiček. Na každém stanovišti se cvičí intenzivně krátký časový interval. V rámci jednoho kruhového tréninku každý 2-3 x vystřídá všechny stanoviště. Jednotlivá stanoviště obsahují pomůcky jako jsou Bosu, Step můstek, jednoruční činky, gumyčky, over ball, TRX, fitbal a nebo je stanoviště bez pomůcek a cvičí se dřepy, výpady, kliky a pod.

Co potřebuji na cvičení? Pevné tenisky, vhodné sportovní oblečení, ručník.

Cena lekce: Jednorázový vstup Kč 85,- / cena na depozit Kč 75,-

Kapacita: 10 osob

Lektoři: David

Jak se rezervovat?