www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeJumping®

Jumping®

Jumping®

Klikněte pro zvětšení a zobrazení více obrázků.

Jumping patří mezi novinky kolektivního a aerobního cvičení ve světě. Díky měkkým dopadům maximálně šetříte svoje klouby, díky balančním cvikům zapojujete hluboké zádové svalstvo, které se jinak velmi těžko posiluje. Na našich lekcích zažijete spoustu legrace, poslechnete si příjemnou hudbu a příjemně protáhnete celé tělo.

Jumping® je cvičení na patentovaných trampolínách, určen pro všechny generace pro muže i ženy. Toto je ideální sport pro formování postavy a skrývá mnoho unikátních výhod. Ze zdravotního hlediska blahodárně působí prakticky na všechny systémy lidského těla a tak se řadí mezi velmi účinné formy pohybových aktivit.

Co mě čeká: různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a strečinku. Jednotlivé cviky i jejich souslednost jsou pečlivě připravené, mají svůj vlastní význam a řád. Tyto kombinace cviků se na pružném vypletu trampolíny se navíc stávají zábavou. Na konci každé lekce se těšte na závěrečný strečink.

Co potřebuji na cvičení? Pevné čisté tenisky se světlou podrážkou bez hrubého vzorku aby se neničil povrh trampolínek, vhodné sportovní oblečení, ručník.

Cena lekce: Jednorázový vstup Kč 85,- / cena na depozit Kč 70,-

Lektoři: David