www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímeCvičení s kojenci a batolaty

Cvičení s kojenci a batolaty

Cvičení s kojenci a batolaty

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Přijďte mezi nás, seznámíte se s aktivitami, které vhodným způsobem stimulují a podporují vývoj dítěte. Pravidelným setkáváním se také bude zvyšovat sociální stabilita Vašeho děťátka.

! Cvičení bude už jen do čtvrtka 24.9.2020, potom nastupuje naše Janča na mateřskou. Hned jak to bude možné tak se zase cvičení spustí!

 

 

Co nás čeká? Cvičení rodičů s dětmi formou zábavy s moderními didaktickými a balančními pomůckami i bez nich. Nácvik a používání správné manipulace vedoucí k pozitivnímu vlivu na vývoj svalstva dítěte. Mnoho říkanek a písniček k podpoře vývoje paměti dítěte a rozvoji řeči. Pohybové hry pro správný psychomotorický vývoj.

Co si z kojeneckého cvičení odnesete? 

  • Naučíte se se svým miminkem správně manipulovat, aby se s Vámi cítilo bezpečně a zároveň si i při přenášení a zvedání procvičovalo ty správné svaly.
  • Starším dětem ve skupince nad 1 rok dopřejeme překážkové dráhy pro lezení, které je tak důležité pro následný stoj a chůzi. Mnoho říkanek a písniček a další aktivity.
  • Získáte odborné informace o aktivitách, které narušují pohybový vývoj dítěte, jako jsou vertikální polohy (chování, posazování dětí, chodítka, nadužívání lehátek), ale také absence polohy na bříšku.

Které dny v týdnu cvičíme?

Cena permanentek:
5 lekcí = 490 Kč
10 lekcí = 790 Kč
sourozenecká 20 lekcí = 1200 Kč
(+ jednorázová záloha na čipovou kartičku 50 Kč)

Pokud jste u nás ještě nikdy nebyli, bude potřeba vyplnit registraci pro používání čipové kartičky a přihlášku dítěte na cvičení. S tím Vám rádi pomůžeme přímo u nás na recepci.

Lektorka: Jana Jirásková tel. 728 424 707
Chcete se na něco zeptat? Jakékoliv dotazy volejte přímo Janče Jiráskové. Ráda s Vámi vše probere. Fotky z lekcí a další informace můžete také sledovat na FB stránce „Cvičení s kojenci a batolaty".

 

K tomuto článku jsou přiloženy následující přílohy:

ico-pdf batolata přihláška A4.pdf [PDF, 96 kB]