www.easygym.cz

Wellness

Sálová cvičení

Otevírací doba

Více informací naleznete zde.

EGFC Co nabízímePower Jóga

Power Jóga

Power Jóga

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Udržte si dobrou náladu cvičením a přijďte si zacvičit Power jógu, která krásně tvaruje postavu, zlepšuje fyzickou kondici a naučí vás vnímat své tělo.

Power jóga je blahodárným cvičením vycházejícím z pozic klasické jógy, rozdílem je, že je mnohem dynamičtější a fyzicky náročnější, proto je vhodná pro hubnutí či udržení váhy. Je také vynikající prevencí proti bolestem zad. Součástí lekce jsou pozice ve stoji i na zemi. Pozice ve stoji vedou ke zlepšení krevního oběhu a dýchání, posilují se při nich svaly na nohou a uvolňuje se pánev a spodní část zad. Oproti tomu pozice na zemi se zaměřují zejména na páteř, protáhnutí spodní části zad a posílení stability horní části těla. Vše je podporováno hlubokým a pravidelným dechem, který tělo zahřívá. Dochází k formování postavy zeštíhlením, k úbytku podkožního tuku uvolněním energetických drah v těle a především k mentálnímu uvolnění a získání soustředěné mysli.

Pro koho je cvičení vhodné? Pro všechny ženy i muže od 15 let i bez jakýchkoliv zkušeností.

Co mě čeká? Cvičení v zrcadlovém sále ve stoje a hlavně na zemi na podložce.

Co potřebuji na cvičení? pohodlné portovní oblečení, ručník, obuv není potřeba cvičí se v ponožkách, pokud máte svojí podložku na jógu můžete si ji donést.

Cena lekce: Jednorázový vstup Kč 70,- / cena na depozit Kč 62,-

Lektorka: Lenka Svozilová

Jak se rezervovat?